Dáreček

Vánoce jsou za námi a za nás rozhodně stály za to! Někdo má ještě teď plné břicho chlebíčků a bramborového salátu, někdo vyráží na lyže, jiný zase užívá poslední volné chvíle roku s rodinou. Každý ale určitě našel pod stromečkem nějaký ten krásný dárek, který si přál. My jsme si s holkama řekly, že si taky společně nadělíme něco pěkného.

dsc_0088

Protože jsme přesně ty typy, kterým není žádná kabelka dost velká a stále taháme spousty menších či větších kabelek, tašek a taštiček, rozhodly jsme se, že si nadělíme jeden velmi praktický dárek. Naší vlastní plátěnou tašku. Protože co by byl život bez malých radostí?! No přece nuda! A tak jsme si pořídily rovnou dva designy, keré nás asi jen tak neomrzí.

ds

dsc_0080

Jestli jste i vy stejný typ, který všemožných i nemožných vaků nemá nikdy dost a tenhle se vám také líbí a chtěli byste ho mít u vás doma, dejte nám vědět! Můžeme tuto malou radost doručit i k vám.

Můžeme se za tuto parádu zaručit. Tyto tašky byly testovány na lidech a bylo zjištěno, že jsou ideální na nákupy, na cestování, na parádu nebo jen tak pro radost. Další možné způsoby použití jsou čistě individuální.

tasky_kompozice

Očividným a nezvratným faktem je, že poslední den roku se pomalu ale jistě blíží.  My se už balíme (k tomu samozřejmě využíváme i naší plátěnku, ze které máme čím dál větší radost) a odjíždíme si užít Silvestr, který letos strávíme opět s partou nejbližších přátel, tak jak to máme rády!

Tak nějak si neumíme odpustit trochu sentimentu a ohlížíme se zpět za uplynulým rokem. A že to byl tedy rok! Byl plný nových zkušeností a přátel, radostí, okamžiků štěstí i bolestí, plný velkých životních výzev i osudových rozhodnutí, plný chvil odvahy i strachu a hlavně plný lásky a vděčnosti, že jsme to mohly všechno prožít společně! Proto se tu teď nestydíme přiznat, že máme vše v plánu pořádně oslavit a pojistit si tak i následující rok.

bverca-ku

bverca-kub

Děkujeme vám za přízeň a přejeme vám, ať je pro vás ten další rok 2017, rokem splněných přání! Žijte svůj život naplno, plňte si sny, buďte odvážní a šťastní.

S láskou pro lásku!

ikonky pro blog5

7 komentářů u „Dáreček“

  1. Dobrý den 🙂 Moc se mi líbí vaše plátěné tašky s láskou pro lásku. Ráda bych se zeptala jestli se dá u Vás koupit a případně za kolik. Děkuji za odpověď! Pánková Veronika

    1. Krasny den 🙂 Moc dekujeme za zajem! Tasky jsou na prodej za 250 ks. Kdyby jste mela zajem dejte vedet na email say@yesandyes.cz. Dodaci lhuta je momentalne cca. 3 tydny. Vsechny mame vyprodane. 🙂 YES&YES

    1. Nikol, bohužel ještě nemáme přesný termín, ale rádi bychom, aby byly na květen hotové. Tak snad se za daří! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *