DANIELA & JIRKA

V červenci jsme se podílely na svatbě těchto dvou řádných pohodářů – Daniely a Jirky. Musíme se přiznat, že naplánovat svatbu takto ,,po másle,, se nám zatím s nikým jiným nepodařilo :). Jen pár schůzek nám stačilo k tomu, abychom společně naplánovali tuto nádheru. Naše setkání byla vždy milá, přátelská, zábavná a hlavně plná úsměvů. No a přesně v tomto duchu se nesla celá svatba!

IMG_2515

Daniela je neskutečně krásná křehká blondýnka, která se ale nebojí říct svůj názor a Jirka? To je prostě kliďas a pohodář, který je Danče pravou oporou. Společně jim to krásně hraje. Společně se doplňují a to nejen ve vztahu partnerském, ale i v tom rodičovském.
Svatba se konala přímo v centru Prahy na Vinohradech. V úžasné zahradě, která se rozprostírá za krásnou vilou a prostorem, kterému se nyní říká K10. Člověk by ani nevěřil, že se nachází přímo upřostřed Prahy. Zahrada byla úplně zarostlá zelení a poskytovala perfektní soukromí pro venkovní uvolněnou svatbu.

daniela_&_jirka_vyber_blog

daniela_&_jirka_vyber_blog2

daniela_&_jirka_vyber_blog3

Tentokrát jsme zvolily neobvyklou barevnou kombinaci a děkujeme moc Daniele a Jirkovi za odvahu, se kterou do toho s námi šli. Samotný prostor je vybaven žlutým nábytkem a dalšími detaily a my jsme se rozhodly tuto barvu maximálně podpořit a využít! K této kanárkově žluté barvě jsme zakomponovaly světlé a růžové tóny, které ve slunečný letní den rozehrály okolní zeleň. Hostina i obřad se konaly v zahradě. Ve větru vlály barevné stuhy a z baněk, zavěšených na stromech, krásně voněly květiny ze samosběru od Loukykvět. V zahradě jsme vytvořily různá zákoutí, kde mohli hosté odočívat, válet se, vyfotit se ve fotokoutku, napsat novomanželům vzkaz nebo třeba jen posedět a užívat si den. Nezapomněly jsme ani na ty nejmenší, pro které byl připraven dětský koutek.

IMG_2357

daniela_&_jirka_vyber_blog4

IMG_2405

daniela_&_jirka_vyber_blog5

Všichni hosté, ve skvělé náladě,  byli krásně nastrojení. Jirka korzoval radostně mezi nimi, stejně tak jako pan saxofonista, který svou hrou absolutně dokreslil celou atmosféru. Když ze dveří vykročila Daniela, celý dav jen mlčky pozoroval, jak jde k oltáři. Krásná, něžná, se zařícíma očima.
Za neskutečné fotky vděčíme Julii Svobodové a jako bonus vám později ukážeme i video od Hozi Svobody (alias Love Films).
Při obřadu zazněla z úst paní farářka pasáž z Bídníků, kterou si Daniela s Jirkou zamilovali. Malý Jonáš, syn Daniely a Jirky, poskakoval okolo a snažil se rozluštit záhadu vlečky na maminčiných šatech. Po obřadu následoval venkovní raut a pod taktovkou DJ se rozjela ta pravá zahradní party.

Ze zákulisí víme, že to byla parádní party! 🙂

daniela_&_jirka_vyber_blog6

daniela_&_jirka_vyber_blog7

daniela_&_jirka_vyber_blog9

daniela_&_jirka_vyber_blog8

No a mě utkvěly v hlavně slova Daniely a Jirky z naší poslední schůzky.
„Holky nebojte, my nejsme žádní hrotiči, my si to chceme hlavně užít!“.
A že si to užili!

Moc vám přejeme, ať stále berete život s nadhledem, úsměvem a láskou!

ikonky pro blog2

VÍCE >

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *