Bylo to boží!

Jak už jsme vám několikrát nastínily, včera jsme byly součástí Svatebního cirkusu. Byl to první ročník happeningu za lepší svatby a nikdo nevěděl, co od toho očekávat, jaký bude zájem návštěvníků a jak to bude celé probíhat.

My jsme doufaly v příjemnou atmosféru, takovou návštěvnost, abychom se nenudily a v to, že nějak zapadnem. Co si budeme povídat, bylo to naše první vystavování a nervozita byla značná. Byly jsme velmi vděčné květinářství Metamorpohosis, které šlo do toho s námi.

1

A jak to celé probíhalo doopravdy? My byly hrozné šprtky s připraveným stánkem už od rána. Ve zbytku času jsme tedy očumovaly ostatní a měly jsme čas na seznamování se s vystavovateli. A můžeme říct, že někteří z nich nás úplně dostali. Co dokážou lidské ruce, když nejsou líné a lidské nápady, když nejsou zavřené doma pod pokličkou, je až neuvěřitelné. Všichni byli milí, vstřícní a přátelští. Takže první bod – příjemná atmosféra – splněno nad očekávání.

2

3

4

Okolo dvanácté hodiny se scházeli první natěšení návštěvníci našeho společného šapitó a z nás nějakým zázrakem nervozita spadla. Lidé se u nás zastavovali, chtěli se fotit nebo si jen povídat. Jednu chvíli to u nás vypadalo, že rozvádáme něco zadarmo. Jednoho pána jsem se zeptala, jestli mu můžu pomoct nebo poradit. „Můžete. Slečno řekněte mi, co se to tu u vás jako děje?“ Druhý bod – zájem návštěvníků – splněno.

Někteří nás znali, jiní absolutně netušili, co děláme, ale myslím, že nikdo nepoznal, že jsme o sobě daly vědět teprve v prosinci, a že se rozjíždíme. Jedno hrdé sebepoklepání na rameno. Takže třetí bod – zapadnutí mezi ostatní – splněno.

5

6

Na závěr bychom chtěly smeknout poklonu principálce Janě, za její skvělý nápad, který se nebála zrealizovat a především za její přátelský přístup. Doufáme, že se nenechá odradit od pár hejterů („hejtovat“ to je prý cool slovo, tak bych ho měla začít používat), kterým nestačí, že mají naservírovaných 60 vystavovatelů před nosem, u vstupu dostanou časopis za stovku, brožurku s radami nad zlato od všech vystavovatelů, ceny občerstvení od kávy až po panáky za lidovku… Od těch, kteří očekávají ke vstupnému kachnu se šesti a se zelím a minimálně gulaš take away.

Doufáme, Jani, že tě to nakoplo, stejně jako nás, a že půjdeš příkladem těm, kteří nemají odvahu.

Takže co dodat…víc veletrhů bez šatů, jako cukrových vat, hrdliček zavřených v klecích a máslových dortů.

DSC_6572

Víc veletrhů, které mají duši!

Děkujeme!

ikonky pro blog

 

2 komentáře u „Bylo to boží!“

  1. Krásné holky, včerejší Cirkus vnímám úplně stejně! A jsem ráda, že jsem vás, nováčky na svatebním trhu, objevila. Teď už vás z očí nespustím 😉

    1. Děkujeme! My jsme tě moc rády poznaly osobně a doufáme, že na sebe zase brzy někde narazíme 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *