Bára & Martin

Bára & Martin. Tihle dva nám byli svým stylem života, pohledem na svatbu a především humorem, hrozně blízcí už od samého začátku. A možná proto byla jejich svatba přesně taková, jakou jsme si ji představovaly, a na kterou budeme moc rády vzpomínat! Pojďte si společně s námi prohlédnout fotky od úžasných Everbay.co a jistě v nich uvidíte přesně to, co my!

Svatba se konala v nádherných prostorách Chateau Třebešice. Tento vodní zámek je historické místo s uměleckými prvky, má krásné designové prostory a hlavně nádherné zahrady. Takže věřte, že tady se nám kouzlí lehce! 🙂

Na obřad jsme se přesunuli do Kutné Hory do kostela Nejsvětější Trojice. Když jsme si dali s Barčou a Martinem schůzku před svatbou v kostele a vstoupili dovnitř, ucítili jsme tu sílu, tu krásu velkorysých prostor kostela! Věděly jsme, že až se rosvítí svíčky, rozezní první tóny živé hudby a všichni budou v napětí připraveni na svých místech, tak my budeme s úsměvem stát opodál (no dobře … i s pár slzama na krajíčku:)) a budeme vědět, že tihle dva nádherní lidé si po několika letech svého krásného vztahu slíbí lásku, a že to tak prostě má být!

Často se nás ptáte, zda na svou hostinu volit zanášený oběd či raut. Většinou se přikláním k rautu, ale mít jako hlavní oběd tradiční japonský ramen, který připravili kluci od Miska Ramen, nejde říct ne! Jo a k tomu speciální lahvové pivo na přípitek! YEAH! Aby všichni hosté věděli, kde ramen vznikl, z čeho se skládá a jak je nejlepší ho konzumovat, připravily jsme prostírání s veškerými informacemi a obal na hůlky v grafickém zpracování celé svatby. Ve večerních hodinách vystřídal kluky z Misky Ramen skvělý Crush Street Food! Ty burgery? Velký mňam!

Společně s květinovou výzdobou na grafice zdobily stoly i opět dechberoucí květiny od kluků z Květinového lahůdkářství! Co na ně říkáte? 🙂

O naprosto skvělý dort se postarala Maškrtnica! Tímto zdravíme a děkujeme, že nám ten den skvěle osladila!

Bára s Martinem už od začátku měli jasnou představu, jak bude jejich svatba vypadat, kdo na ní bude a hlavně, co na ní bude! Takže nesměla chybět Vespa, na které spolu z kostela odjeli jako manželé. Nechybělo ani jejich staré boží auto, které posloužilo jako fotokoutek, a které málem vyplivlo duši než do Třebešic dojelo 🙂 nebo třeba Wish tree! Lidé na tenhle strom psali svoje přání, touhy a prosby, které by chtěli, aby byly vyslyšeny!

A jak už jsme několikrát psaly, že skvělí lidé přitahují další skvělé lidi, tak takhle svatba byla přesně o tom! O tom, že stačí kolem sebe mít tu nejbližší rodinu a přátele! V tu chvíli nepotřebujete nic víc.

Děkujeme za váš čas strávený s námi! Za to, že jsme vás oba mohly poznat a těšíme se až se opět naše cesty společně střetnou!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *