Baby shower

Před rokem by mě ani nenapadlo, že tady teď budu psát tenhle článek. Já jsem prostě klasický plánovací typ…všechno dopředu zjištěné, promyšlené a naplánované. Div ne umístěné do síťového grafu. Umím s tím být dost otravná a moje okolí má se mnou někdy fakt zlatý nervy. Takže si pro mě osud asi musel prostě přichystat lekci. To, že si člověk všechno prostě nenaplánuje, a musím říct, že to dělá ten náš život o mnohem víc hezčí a opravdovější a hlavně to, že to bude rovnou taková pecka, jako příchod miminka…no, musím se smát. Takže tady teď sedím a píšu článek o mé baby shower, kterou pro mě připravily ty moje nejmilejší.

IMG_0565

Baby showers jsou u nás teď docela horkou novinkou, i když v zahraničí je to už klasika. Pro ty, co tenhle název slyší poprvé, tak je to taková parádní párty pro nastávající maminy ještě před porodem. Většinou nechybí tématická výzdoba, nealko i alko drinky a hlavně jídlo :D. Bývá to buď tak, že jí organizuje sama maminka a nebo její kamarádky, rodina. To vše je jako překvapení. Já měla PŘEKVAPENÍ a neskutečné!

BABYSHOWER_vyber_blog2

BABYSHOWER_vyber_blog

BABYSHOWER_vyber_blog4

Jak jste si všimli, máme teď krásný nový web a bylo potřeba do něj dodat nějaké aktuálnější fotky našeho holčičího týmu. Domluvily jsme se tedy s naší nejmilejší Eliškou Kubíkovou, že nám nafotí pár fotek. Jako místo jsme zvolily nádherný prostor SmetanaQ Café. V té době jsem měla nařízený takový klidovější režim, takže jsem se strašně těšila na tu neděli, až vyrazím za holkama a Eliškou, že se s nima uvidím v klidu a budeme mít čas si popovídat na hezkém místě a dát si lahodný kafe a něco na zub. Už od čtvrtka jsem doma prudila, jak se těším, že pojedu. Byla jsem jen nervózní z toho focení, jak budeme schovávat moje 8 měsíční těhotenský bříško no a prostě…co říct…klasická ženská…

BABYSHOWER_vyber_blog6

BABYSHOWER_vyber_blog7

Potkala jsem se s Terezkou na tramvaji a vyrazily jsme za Reňou a Veru, který už na místě prý asi budou. Neměla jsem nejmenší tušení, protože jsme se společně ani o žádné baby shower nebavily. Přišly jsme dovnitř a Terezka mě vedla do zadního salónku, který jsme prý měly zamluvený, aby jsme měly soukromí na naše focení s Eliškou. To celé ale byla zástěrka a ne úplná pravda. Otevřela jsem dveře a…pár vteřin jsem podle mě vůbec nebyla schopná pobrat to všechno. Eliška na mě mířila foťákem a smála se od ucha k uchu. Celý salónek byl nádherně nazdobený a v rohu stály VŠECHNY moje milovaný holky!!! Vůbec jsem to nechápala a nebyla jsem ani schopná něco říct. Cítila jsem ten knedlík v krku, jak se mi začínají plnit oči slzami a nemohla jsem se přestat usmívat. Prostě pocit čistýho štěstí.

BABYSHOWER_vyber_blog3

Bylo tam prostě všechno a všechny. Nádherně nazdobený stůl, kde měla každá své místečko, úžasný koutek s dortem a sladkým. Daly si tu práci a nastříkaly asi milion malých zvířátek tak, aby všechno ladilo (to svoje mám doma na památku). Byl tam připravený bar s prosecem a nealko šampaňským, kde jsme si mohly ten náš drink trochu „vytunit“ čerstvým ovocem nebo čokoládou. Dokonce měla celá baby shower svoje vlastní logo. Parádní útulnou atmosféru dodaly svíčky a svítící písmenka. Všude byly naprosto boží květiny od Green Decor Žižkov a já dostala tu největší a nejkrásnější kytku ever! Holky mě prostě znají a tak nic nebylo kýčovité a infantilní…Vybraly moje oblíbené podzimní barvy a to kombinaci tmavě zelené, burgundy a zlaté. Tady je jasný důkaz toho, že cokoliv se dá udělat vkusně a osobitě! Mělo to prostě šmrnc! Byla jsem prostě naprosto dojatá a nevěděla jsem, kam se koukat dřív.

BABYSHOWER_vyber_blog8

IMG_0879

Daly jsme si společně dobré jídlo, dort, který holky objednaly přímo v bistru, a konečně jsme byly zase všechny spolu. Náš malý dostal naprosto úžasný dáreček. Album V plenkách od designérky Lenky Šváchové, které je něžné, krásné, prostě dokonalé. Jako kdyby to zase nějak věděly, že ho potřebuju, nechápu to…tak měsíc jsem hledala na internetu album a žádné se mi nelíbilo…, ale tohle byla láska na první pohled a když mrknete sem, budete si ho brzy poct pořídit i vy! Já už se těším až tam nalepím první fotky.
Další dáreček už byl přímo a jen pro mě. Ručně dělaný řetízek od AG šperků s dvěma přívěšky, který jsme od té doby nesundala. Poslední co si pro mě holky připravily, byl koutek „U tří sudiček“. Každá napsala vzkaz miminku a já si to mohla odnést. Všechny přání mám schované a přiznávám, že jsem schválně ještě ani jedno nečetla (což u mě není normální, většinou jsem zvědavá)! Nechávám si je, až bude malý na světě, abych je mohla přečíst poprvé jemu.

BABYSHOWER_vyber_blog9

BABYSHOWER_vyber_blog10

Asi nedokážu dostatečně poděkovat všem mým kamarádkám za to nejkrásnější překvapení, které pro mě kdy kdo připravil. Vím jak pro některý z vás bylo náročný všechno to připravit, právě v tomto šíleném podzimním pracovním kolotoči, a dostat se na oslavu i z daleka. DĚKUJU Z CELÉHO SRDCE!

A teď už bych snad mohla přestat brečet. 🙂

Bylo to nádherný a já si strašně vážím toho, že mám to štěstí a znám pravý význam slova přátelství!

Pro ty, kdo váháte s uspořádáním takové oslavy, říkám, přestaňte váhat a udělejte to! Tu radost, kterou tím vykouzlíte druhým, ta je k nezaplacení!

ikonky pro blog2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *