Aneta & Lukáš

Byl jednou jeden starý mlýn…Kde bylo krásně, ticho a klid. Kde to mělo duši, voněl les, byla pohoda a nebyl žádný mobilní signál. Kde byli samí skvělí lidé a s nimi si Aneta a Lukáš slíbili lásku na celý život.

.

img_5119

Místo, které pro svou svatbu Anet a Lukáš zvolili bylo samo o sobě tak pěkné, že jsme se rozhodly pojmout výzdobu opravdu decetně a především tak, abychom nechaly vyniknout kouzlo mlýna a úžasné stodoly, kde se konala hostina.

aneta-lukas_vyber_blog6

aneta-lukas_vyber_blog3

Držely jsme se zemitých tónů a přírodních materiálů. Přidaly jsme hodně světel a abychom zaplnily stodolu, vyrobily jsme dekorace, které byly prostorově výrazné a interiér pomohly rozdělit.

aneta-lukas_vyber_blog

Hlavním motivem svatby byly zvonky, které se promítaly v různých delailech napříč celou svatbou. Od svatebního oznámení, přes dárky pro hosty, po nádherné bíle zvonky v kytici a na stolech. A proč zvonky?

img_4662

Protože se Anet a Lukáš stali novomanželi Zazvonilovými.

Přírodní barvy doplňovala jemná lososová a elegantní tmavě modrá barva. Tyto barvy se na svatbě projevily pouze v drobných detailech jako rozjasňující prvek. Dále nechyběl fotokoutek, který nikdy nezklame a jak se vždy dozvídáme, tak s postupujícím večerem se u něj vystřídají skoro všichni svatebčané.

aneta-lukas_vyber_blog2

aneta-lukas_vyber_blog7

Anet a Lukáš mysleli na své hosty a připravili si pro ně profesionální první tanec. Bylo krásné, že ani svatební hosté nezaháleli a měli pro novomanžele také pár překvapení. Prostě je znát, že dělat druhým radost není žádné old fashion…

aneta-lukas_vyber_blog4

aneta-lukas_vyber_blog5

aneta-lukas_vyber_blog8

I přesto, že bylo ten den snad tisíc stupňů, tak nikdo ze svatebníh hostů ani personálu neztrácel úsměv na tváři a já jsem si připadala jako na nějaké krásné zahradní slavnosti.

Moc děkujeme, že jsme mohly být součastí tohoto krásného dne a přejeme šťastný společný život…

ikonky pro blog2

2 komentáře u „Aneta & Lukáš“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *