Anet & Honzík

„Zapomeňte na všechny svatby, na kterých jste kdy byly“… nad touhle větou jsem se pozastavila, když jsem si ještě v den svatby (již po našich přípravách) pročítala svatební noviny, konkrétně krátký rozhovor s ženichem Honzíkem. Znění otázky bylo něco jako „Jaká bude vaše svatba?“ nebo „Řekni nám něco o vaší svatbě?“…úplně si nevzpomínám, ale odpověď Honzíka, přesně vystihla to, jaká jejich svatba opravdu byla. Netradiční svatba bez tradic.


DSC_0029

Nevěstou Honzíka je Anet z Anet´s Café, kterou jsme Vám představily v článku o splněních přáních (tady). Je pravda, že jsme, v tomto případě, měli více příležitostí se se snoubenci blíže poznat, a proto nás ani nepřekvapilo, že si svatbu přáli uspořádat jinak, po svém, ale přesně takovou, aby co nejvíce vystihla je samotné.

Svatba byla rozdělena na dvě části a každá byla trochu jiná, tak trochu svá a já bych ráda začala tou první částí. Tou, kde si Anet s Honzíkem slíbili lásku.

anet & honza_vyber_blog5

Svatební obřad probíhal jako tříhodinový piknik na louce, kde si Anet s Honzíkem řekli své „ano“ a to naboso, zatančili si novomanželský tanec a vypustili balónky s přáními a vzkazy, které jim sepsali svatebčané. Stejně jako nevěsta s ženichem, tak i svatebčané strávili celý obřad bez bot. Zkrátka piknik se vším všudy; bez bot, s dekami a měkkými polštáři, kde mohli všichni odpočívat a pochutnávat si na domácích bagetách, koláčcích a limonádách.

DSC_0037

Piknik se nesl ve světlých pastelových barvách, lučních květech v barevných vázičkách, laviček a stolků z dřevěných palet, které jsme vyráběly právě pro svatbu naboso. Nechyběla spouta krajky a vyzdvihnout bych chtěla úžasné lapače snů, které naprosto milujeme a které doladily místo svatebního obřadu. Dva velké nám na tuto svatbu zapůjčila Zuzka ( bohemiandreams_cz) a na zbytku menších lapačů jsme se vyřádily samy. Zkrátka nepřezdobená čistá romantika.

DSC_0266

anet & honza_vyber_blog4

Z klidného, pohodového a lučního obřadu se všichni přesunuli do lesa do hájovny, ve které na svatebčany nečekal tradiční tříchodový oběd, ale grill párty a volná zábava už od začátku. Podobně jako při obřadu jsme se při vymýšlení dekorací inspirovaly místem, kde daná část svatby probíhala. V hájovně převládala hnědá barva, paroží, jehličí, šišky a mech. Útulný prostor jsme ještě zútulnily pomocí spousty světýlek, svíček a milých fotek Anet a Honzíka. Chtěly jsme, aby se tam cítili jako doma, protože nešlo jen o večerní grill party, ale rovnou o prodloužený víkend na chatě (v tomto případě v hájovně)… na zahradě jim nechyběl nafukovací bazén, grill se v podstatě nezastavil a počasí vyšlo na jedničku. Sluníčko bylo jen skvělou tečkou za tak povedeným víkendem.

anet & honza_vyber_blog3

anet & honza_vyber_blog2

A když jsem u těch skvělých teček, tak bych na závěr ráda zmínila i tu sladkou a to v podobě výborně nejen vypadajících, ale i chuťově omamujících cupcaků od Kristý. Mňam.

anet & honza_vyber_blog6

anet & honza_vyber_blog

A protože se s vámi rády dělíme o svatby, které připravujeme a přejeme si, abychom vás alespoň trochu inspirovaly. Zkuste se konkrétně na této svatbě inspirovat nejen konceptem a dekoracemi, ale především postojem nevěsty a ženicha. Anet s Honzíkem si vše udělali po svém, pro sebe a my jim za to děkujeme. Jsme rády, že potkáváme lidi, kteří zůstávají sví a jdou si za svým snem, ať už se jedná o otevření kavárny nebo o přípravu svatby…

Jsme rády, že se za inspirací skrývá i osobitý příběh a že lidé se srdíčkem na správném místě pořád jsou!

ikonky pro blog3

6 komentářů u „Anet & Honzík“

  1. Dobrý den,
    sháním hájovnu na picnikovou svatbu. Můžete mi prozradit, kde byla tato? Děkuji

    1. Krásný den,
      hájovna byla kousíček u Benešova. Kontakt Vám vyzjistíme od Honzíka a Anet, pokud byste měla zájem.

    1. Děkujeme! 🙂 Hájovna lze pronajmout, nebo alespoň Aneta a Honzík si ji pronajali kousek od Benešova.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *