ADÉLA & JAKUB

O Adéle & Jakubovi bych mohla napsat román… Začínal by tím, jak jsme se s Adél na škole staly spolužačkami a hlavně  kamarádkami, a to si troufám říct, že už navždy… Pokračoval by popisováním  studentských let plných všemožných patálií i úspěchů z ateliéru grafického designu a rozhodně by nechyběly historky vznikající nad levným vínem z Pivoňky… po lehkém úvodu by přišla nezbytná zápletka… ta vzniká ve chvíli, kdy na scénu přichází Kuba – ten kluk ze sochy. ,,Wow, holky viděly jste ho?,, Adéle září oči. A ani ne do týdne mi tato žena činu píše, že ho sbalila.

© www.khiria.com

Pak by následovalo pár kapitol o novém bydlení, cestování, dokončení školy, které asi přeskočím….a najednou mám na Messengeru fotku Adély, Kuby a zásnubního prstýnku. Kubův šťastný a hrdý výraz svědčí o tom, že řekla Ano….v tu chvíli zrovna míříme s holkama na večeři, dostanu napomenutí ať zase nebulim, pak si dám špenátový krém a bavíme se o tom jaká by byla Adéla hezká nevěsta 🙂

adel & kuba_vyber_blo

170602_AdelaJakub_0167

Další střih…a najednou, po půlročních přípravách svatby Adély a Kuby, stojíme s Míšou ve stínu stromů ve vysočanském parku. Všechno je přichystané. Když Kuba přichází k oltáři, na smyčce hraje píseň od Led Zeppelin a nikdo ani nedutá….pak se objeví Adéla… na sobě má šaty od designérky Terezy Švolíkové a je nádherná. Oči jí září jako tenkrát. Obřad je zakončen prvním polibkem novomanželů, který je lepší jak všechny líbačky z Hollywoodu dohromady a já jsem dojatá až na půdu!

adel & kuba_vyber_blo5

170602_AdelaJakub_0171

Mezi tím vším dojetím a pózováním před objektivem věčně usměvavé Khirii, finišují Verča s Renčou přípravu svatební hostiny a následné párty, které se konají ve Zbraslavské myslivně. Venku je snad sto stupňů, ale pod klenutými stropy starého stavení je fajn.

Všude jsou svíčky, květiny a dekorace, kterým vládnou světlé barvy a svatební grafika, kterou připravila sama nevěsta. Svíčková do hostů zapluje jak nic a už si brousí zuby na dort od Punk Rock Cakes.

adel & kuba_vyber_blo3

adel & kuba_vyber_blo2

adel & kuba_vyber_blo6

Venku DJ Jarda pouští jeden hit za druhým, ve fotokoutku se to jen blýská a v pánském klubu se klika také netrhne… Na baru se popíjejí koktejly a všichni si pochutnávají na rautu od Českého cateringu… potoky slz přicházejí na řadu v okamžiku, kdy novomanželé na pódiu zatančí svůj první tanec a já si v tu chvíli říkám, že není nic víc… že není nic víc než být se svojí rodinou, přáteli a vedle toho, kdo vás miluje… klišé? Možná ano, ale mě to nevadí, asi jsem prostě cílová skupina!

adel & kuba_vyber_blo7

adel & kuba_vyber_blo4

Zbytek večera se nese v duchu bujarých oslav, vřelých objetí, tančeních kreací a vzpomínání na společné chvilky… všechno je jak má být… až na to, že to zase nějak rychle uteklo… a tak beru své unavené tělo a šťastnou mysli a jedu dál… a vím, že tohle bude na vždycky!!!

PS: Úplně jsem, pro Adélu s Jakubem, zapomněla napsat něco o dekoracích, ale myslím, že byly pěkné 🙂

ikonky pro blog4

VÍCE ZDE >

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *