Seznamte se s Katrin

Posláním naší agentury je doporučovat nevěstě a ženichovi lidi, kteří jsou pro jejich svatbu nezbytní, lidi, za kterými si stojíme a můžeme se na ně spolehnout. Budeme se Vám snažit pravidelně představovat ty, kteří svou práci dělají s láskou, odhodláním a stejným přesvědčením jako my.

Těší nás, že jako první vám můžeme představit Katrin Omelchenko. Naší dlouholetou kamarádku a skvělou kadeřnici. Katrin je milý, bezprostřední, přátelský a společenský člověk. Drží krok se současnými trendy, jezdí na školení po celé České republice a zúčastnila se mnoha soutěží. Nové barvy a střihy zkouší sama na sobě, nebojí se experimentovat a každý kdo jí zná, nám dá za pravdu. Nikdy nezapomíná na svůj domov, má ráda sluníčko, Ukrajinskou vodku, hlasitou hudbu a lidi.

u katrin (kopie)

Jestli vás zajímá, jak se na svojí profesi dívá samotná Katrin, zeptaly jsme se jí na pár otázek.  A abyste věděli, že si nekupujete zajíce v pytli, nechaly jsme si každá udělat svatební účes podle Katrin.

renca_all (kopie)

Která svatba v tobě zanechala nejsilnější dojem?
Nejraději vzpomínám na svatbu, kterou jsem česala ve své domovině na Ukrajině. Svatba se slavila celý týden, byla plná tradic, dobrého jídla, pití a temperamentní hudby. Svatba, kdy se semkne celá rodina a přátele.

Jaké jsou trendy letošního roku?
Letošní svatby jsou v duchu jednoduchosti, volnější stylů a střihů. Móda vyčesaných drdolů, krucánků a lokýnek nahradili ležérní účesy s živými květy.

miska_all (kopie)

Kde čerpáš inspiraci?
Inspiraci hledám především sama v sobě. Snažím se poradit bezradným nevěstám účes, který jim padne na míru. A pak mě nabíjí kadařnická show či školení.

Jak probíhá tvoje komunikace s nevěstou před svatbou?
To je individuální. Většinou se s nevěstou setkáme čtyřikrát před svatbou, ale už se mi stalo, že přišla nevěsta a řekla mi: “Uvidíme se na svatbě, vy něco vymyslíte, já vám věřím.”

První návštěva je seznamovací, zkouknu nevěstě šaty, řekneme si naší vzájemnou představu a domluvíme si další termín konzultace. Pak společně hodinu sedíme nad kávou, přemýšlíme, jak by to mohlo vypadat, drbeme a následně začneme zkoušet.

tereza_all (kopie)

Jak dlouho ti obvykle trvá učesat nevěstu v den svatby?
Nevěsta ke mě vždycky chodí den předem. Já si jí připravím, naladím a druhý den brzy ráno se scházíme dle jejího přání v kadeřnictví nebo u nevěsty doma a doba trvání výčesu se pohybuje kolem hodiny a půl.

Máš nějaké typy pro ženicha?
Většinou vidím ženicha až na svatbě. Málo který muž za mnou dorazí den předem na střih vlasů, vousů a celkový styling.

verca_all (kopie)

Kolik obvykle zkoušíte s nevěstou účesů, než najdete ten pravý?
Po první konzultaci mám připraveno pět účesů, které nevěstě představím. Po prvním účesu mi většinou nevěsta řekne, že už další zkoušet nechce, že je to ten pravý. Vyzkoušíme další dva, ale ve finále se vrátíme k tomu prvnímu.

Jaké další služby můžeš nabídnout nevěstě a ženichovi?
Nevěsty ode mě často chtějí i nalíčit. Teď se chystám na vizážistický kurz, abych si rozšířila rozhled v tomto směru. Je to výhoda i pro nevěstu nechat si vyladit make up i s účesem. Ženichovi kromě účesu a vousů? Můžu být spovědní vrba při jeho nervozitě.

olinka_all (kopie)

A teď všem řekni, proč se s námi kamarádíš?

Když to se prostě slovy nedá říct… Mám to s vámi asi takhle:

s katrin (kopie)

No a my za YES & YES děkujeme Katrin za náš historicky první rozhovor.
Takže díky, Katrin, za nekončící jízdu a vždy skvělý hair style!
TADY!

ikonky pro blog5

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *